Szukaj wg artysty, tytułu lub stylu – np. Monet, Gwiaździsta noc, impresjonizm, fala Hokusaia, akt. Opisz scenę – np. zielona łąka, abstrakcja z czerwienią, ciemny olej, stojący akt obok drzewa.

Wojska alianckie w Pekinie, Aukcyjna wyprzedaż łupów autorstwa Joseph Nash

Wojska alianckie w Pekinie, Aukcyjna wyprzedaż łupów

(The Allied Troops in Peking, An Auction Sale of Loot )

Joseph Nash

€ 148.33
Enthält 23% MwSt.
   Skonfiguruj druk artystyczny
Niedatowane  ·  lithograph  ·  ID zdjęcia: 309058

Sztuka XIX wieku  ·  Gazety i ilustracje

Wojska alianckie w Pekinie, Aukcyjna wyprzedaż łupów · Joseph Nash
Private Collection / Bridgeman Images / Look and Learn
AR/3D   Zobacz w 3D / AR zu Favoriten hinzufügen   Dodaj do ulubionych    Wybierz kolor ściany    Widok obrazu w pomieszczeniu
0 Recenzje

Skonfiguruj druk artystyczny

Rama

Nośnik i blejtram

Szkło i passe-partout

Różne i dodatkowe

 Zapisz/porównaj konfigurację
Preview Icon

Podsumowanie

Gemälde
Veredelung
Keilrahmen
Museumslizenz

€ 148.33
(inkl. 20% MwSt)
   Dodaj do koszyka

Bildschärfe: PERFEKT

Jeśli chcesz dostosować jasność i kolor lub niestandardowe przycięcie obrazu, chętnie dokonamy tych zmian bez dodatkowych kosztów. Proszę nie wahaj się skontaktować z nami.

Inne wydruki artystyczne autorstwa Joseph Nash

Dwunasta Noc biesiaduje w Wielkiej Sali, Haddon Hall, Derbyshire, z „Architektury średniowiecza”, 1838 Wrak Kanału Królowej, rybacy z Guernsey ratujący ocalałych Sala bankietowa, Haddon Hall, Derbyshire Książę Walii na Malcie, Strada San Giovanni Wycieczka do Pirenejów, ja Wyprawa Środkowoafrykańska, porucznik V L Cameron przeprawa przez Lovoi, 15 lipca 1875 r Widok wnętrza Crystal Palace, Hyde Park, przedstawiający otwarcie Wielkiej Wystawy w 1851 r. Wojna i zaćmienie, publiczny krzykacz Konstantynopola ostrzegający ludność, aby nie strzelała do księżyca podczas zaćmienia Hall, Penshurst, Kent Klatka schodowa, Wakehurst, Sussex Więcej armat morskich dla frontu, tłum wiwatujący Bluejackets w Durbanie Levens, Westmoreland Zatopienie rebelianckiego statku Blanco Encalada przez rządowe torpedowce Almirante Lynch i Almirante Condell w porcie Caldera Po upadku Port Arthur chińscy żołnierze latający przed zwycięskimi Japończykami Wojna domowa w Hiszpanii, Somaten, masowa wyprawa katalońskiej wioski przeciwko karlistom
Odkryj więcej dzieł autorstwa Joseph Nash

Inne motywy z kategorii Gazety i ilustracje

Spór z Portugalią Japoński nurek pracujący na dnie morza w pobliżu wyspy na Pacyfiku? Świąteczny poranek, teraz Bitwa pod Loos, I wojna światowa, 1915 Z kontyngentem indyjskim w Egipcie Wnętrze Lowther Arcade, Strand, Londyn, z Harrisonem, jubilerem i złotnikiem Zabawa w chowanego Wystawa bydła w klubie Smithfield, 1859 r. Edgar Demange, ilustracja do Le Rire Somersby, miejsce narodzin Lorda Tennysona Naprzeciwko strona tytułowa Life of William of Wykeham autorstwa Thomasa Martina, Londyn 1597 د فرانسې د ملي شورا په پولي کې یوه صحنه Chińskie małżeństwo cesarskie w Pekinie Na koncercie europejskim. Ilustracja do Le Rire Zabicie prezydenta greckiego ministerstwa Delyannisa w Atenach
Odkryj więcej z kategorii "Gazety i ilustracje"

Wybrane dzieła naszych najlepszych sprzedawców

Most Moret latem, 1888 r. Przewody telefoniczne, Meksyk, 1925 Widok przez Sawahs do Gunung Agung, ok. 1930 r. 1937-1939 (olej na pokładzie) Lato, 1573 Krzyk Port w Trieście Kobieta przy oknie Dojarka Thalia, muza komedii, 1897. Gwiaździsta noc, ok. 1850-65 Judyta ścinająca głowę Holofernesowi Gra w szachy, 1555 Symfonia kota (Die Katzensymphony) rysunek Moritza von Schwinda z 1868 r. Staatliche Kunsthalle Karlsruhe. Dusza Róży, 1908 Mars i Wenus, alegoria Pokoju
Pokaż więcej dzieł sztuki

Pokaż więcej dzieł sztuki

Opinie naszych Klientów

FAQ – Najczęściej zadawane pytania dotyczące Meisterdrucke

Personalizacja wydruku w Meisterdrucke to prosty i intuicyjny proces, który pozwala zaprojektować dzieło sztuki dokładnie według własnych specyfikacji: Wybierz ramę, określ rozmiar obrazu, zdecyduj o nośniku druku i dodaj odpowiednie oszklenie lub blejtram. Oferujemy również opcje dostosowywania, takie jak maty, zaokrąglenia i elementy dystansowe. Nasz Dział Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji, jeśli potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu idealnego dzieła.

W Meisterdrucke oferujemy fascynującą możliwość wizualizacji skonfigurowanej grafiki bezpośrednio we własnej przestrzeni. Aby uzyskać indywidualny podgląd, wystarczy przesłać zdjęcie pomieszczenia i umieścić na nim grafikę. Jeśli odwiedzasz nas za pomocą urządzenia mobilnego – telefonu lub tabletu – nasza funkcja rzeczywistości rozszerzonej ożywi obraz i płynnie wyświetli go w Twojej przestrzeni. To doświadczenie, które w wyjątkowy sposób łączy sztukę i technologię.

Wybór nośnika jest często kwestią osobistego gustu. Aby ułatwić podjęcie decyzji, udostępniliśmy kilka ilustracji dla każdego nośnika. Oferujemy również zestaw próbek wszystkich wariantów papieru, który pozwoli Ci podjąć decyzję nie tylko pod względem wizualnym, ale także pod kątem dotyku. Możesz skorzystać z zestawu próbek bezpłatnie – obowiązują tylko koszty wysyłki. Zestaw próbek można zamówić bezpośrednio.

Nie martw się. W Meisterdrucke nie działamy w sposób mechaniczny. Ręcznie sprawdzamy każde zamówienie. Jeśli wystąpią jakiekolwiek niespójności lub nietypowe elementy konfiguracji, natychmiast się z Tobą skontaktujemy. Nasza obsługa techniczna pozostaje zawsze do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w konfiguracji. Wspólnie z Tobą dostosujemy Twój obraz podczas rozmowy telefonicznej lub za pośrednictwem poczty e-mail – tak, aby efekt końcowy dokładnie spełniał Twoje oczekiwania.

Masz pytania?

Interesuje Cię wydruk artystyczny z naszej manufaktury, jednak wciąż masz wątpliwości co do zakupu? Potrzebujesz porady przy wyborze nośnika lub pomocy przy zamówieniu?

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie Ci pomożemy.

+43 4257 29415
support@meisterdrucke.com
Mo-Do: 7:00 - 16:00 | Fr: 7:00 - 13:00

Masz pytania?

+43 4257 29415
support@meisterdrucke.com

Meisterdrucke

   Kärntner Strasse 46
        9586 Finkenstein am Faaker See
        Austria
        +43 4257 29415
        support@meisterdrucke.com
Inne języki

Erfahrungen & Bewertungen zu Meisterdrucke
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard
Kaiser Franz Joseph

Meisterdrucke
Kärntner Strasse 46
9586 Finkenstein am Faaker See · Austria
+43 4257 29415 · office@meisterdrucke.com

Meisterdrucke 2792 Bewertungen auf ProvenExpert.com

(c) 2026 meisterdrucke.pl