Szukaj wg artysty, tytułu lub stylu – np. Monet, Gwiaździsta noc, impresjonizm, fala Hokusaia, akt. Opisz scenę – np. zielona łąka, abstrakcja z czerwienią, ciemny olej, stojący akt obok drzewa.

Lot (litografia kolorowa) autorstwa Gordon Frederick (after) Browne

Lot (litografia kolorowa)

(Flight (colour litho))

Gordon Frederick (after) Browne

€ 153.34
Enthält 23% MwSt.
   Skonfiguruj druk artystyczny
Niedatowane  ·  colour lithograph  ·  ID zdjęcia: 1064921

Ilustracja

Lot (litografia kolorowa) · Gordon Frederick (after) Browne
Private Collection / Bridgeman Images / Look and Learn
AR/3D   Zobacz w 3D / AR zu Favoriten hinzufügen   Dodaj do ulubionych    Wybierz kolor ściany    Widok obrazu w pomieszczeniu
0 Recenzje

Skonfiguruj druk artystyczny

Rama

Nośnik i blejtram

Szkło i passe-partout

Różne i dodatkowe

 Zapisz/porównaj konfigurację
Preview Icon

Podsumowanie

Gemälde
Veredelung
Keilrahmen
Museumslizenz

€ 153.34
(inkl. 20% MwSt)
   Dodaj do koszyka

Bildschärfe: PERFEKT

Jeśli chcesz dostosować jasność i kolor lub niestandardowe przycięcie obrazu, chętnie dokonamy tych zmian bez dodatkowych kosztów. Proszę nie wahaj się skontaktować z nami.

Inne wydruki artystyczne autorstwa Gordon Frederick (after) Browne

I prawie oszalała Signy z powodu biada (litho) Wokół ogniska (litografia) Mały sługa nie potrzebował drugiej licytacji (grawerunek) Książę i Śpiąca Królewna (kolorowa litografia) „Dzień i noc Gordon czekał na pomoc, która nigdy nie nadeszła”, ilustracja z „Heroes & Heroines of English History” autorstwa Alice S. Hoffman (kolor litho) Odyn dosiadający Sleipnera, swego ośmionogiego konia (litografia) Królowa Gyda (litografia) „Otoczony przez uzbrojonych mężczyzn, Wallace został zabrany do Westminster Hall, aby zostać osądzony jako zdrajca”, ilustracja z „Heroes & Heroines of English History” autorstwa Alice S. Hoffman (kolor litho) Thangbrand (litografia) Ketill Flatnose (litografia) Ilustracja do Historii Henry Skrymir (litho) Gilli the Russian (litografia) Bitwa pod Camperdown, 29-31 lipca Loki poleciał do krainy gigantów (litografia)
Odkryj więcej dzieł autorstwa Gordon Frederick (after) Browne

Wybrane dzieła naszych najlepszych sprzedawców

Klęcząca Kobieta w Pomarańczowo-Czerwonej Sukience Wśród Sierra Nevada w Kalifornii Przebieg Imperium. Skonsumowanie Cesarstwa, 1836. Hku Klimt Hygieia Przecinające się linie, 1923 Ogród Artysty w Wannsee, 1918 Kupidyn i Psyche Paradiso, Canto 31: Święty tłum tworzy różę w Empireum Ponte Fabricio Żniwiarze, 1565. Pigwa, kapusta, melon i ogórek, ok. 1602 Kwiat migdałowca Plakat XIV Wystawy Secesji Wiedeńskiej, 1902 r. Zbiory jabłek Basen, 1905.
Pokaż więcej dzieł sztuki

Pokaż więcej dzieł sztuki

FAQ – Najczęściej zadawane pytania dotyczące Meisterdrucke

Personalizacja wydruku w Meisterdrucke to prosty i intuicyjny proces, który pozwala zaprojektować dzieło sztuki dokładnie według własnych specyfikacji: Wybierz ramę, określ rozmiar obrazu, zdecyduj o nośniku druku i dodaj odpowiednie oszklenie lub blejtram. Oferujemy również opcje dostosowywania, takie jak maty, zaokrąglenia i elementy dystansowe. Nasz Dział Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji, jeśli potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu idealnego dzieła.

W Meisterdrucke oferujemy fascynującą możliwość wizualizacji skonfigurowanej grafiki bezpośrednio we własnej przestrzeni. Aby uzyskać indywidualny podgląd, wystarczy przesłać zdjęcie pomieszczenia i umieścić na nim grafikę. Jeśli odwiedzasz nas za pomocą urządzenia mobilnego – telefonu lub tabletu – nasza funkcja rzeczywistości rozszerzonej ożywi obraz i płynnie wyświetli go w Twojej przestrzeni. To doświadczenie, które w wyjątkowy sposób łączy sztukę i technologię.

Wybór nośnika jest często kwestią osobistego gustu. Aby ułatwić podjęcie decyzji, udostępniliśmy kilka ilustracji dla każdego nośnika. Oferujemy również zestaw próbek wszystkich wariantów papieru, który pozwoli Ci podjąć decyzję nie tylko pod względem wizualnym, ale także pod kątem dotyku. Możesz skorzystać z zestawu próbek bezpłatnie – obowiązują tylko koszty wysyłki. Zestaw próbek można zamówić bezpośrednio.

Nie martw się. W Meisterdrucke nie działamy w sposób mechaniczny. Ręcznie sprawdzamy każde zamówienie. Jeśli wystąpią jakiekolwiek niespójności lub nietypowe elementy konfiguracji, natychmiast się z Tobą skontaktujemy. Nasza obsługa techniczna pozostaje zawsze do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w konfiguracji. Wspólnie z Tobą dostosujemy Twój obraz podczas rozmowy telefonicznej lub za pośrednictwem poczty e-mail – tak, aby efekt końcowy dokładnie spełniał Twoje oczekiwania.

Meisterdrucke

   Kärntner Strasse 46
        9586 Finkenstein am Faaker See
        Austria
        +43 4257 29415
        support@meisterdrucke.com
Inne języki

Erfahrungen & Bewertungen zu Meisterdrucke
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard
Kaiser Franz Joseph

Meisterdrucke
Kärntner Strasse 46
9586 Finkenstein am Faaker See · Austria
+43 4257 29415 · office@meisterdrucke.com

Meisterdrucke 2749 Bewertungen auf ProvenExpert.com

(c) 2025 meisterdrucke.pl