Lot z żoną i córkami (kolorowa litografia)(Lot with his wife and daughters (colour litho))English School |
€ 139.99
Enthält 23% MwSt.
Skonfiguruj druk artystyczny
Niedatowane · colour lithograph
· ID zdjęcia: 1649849
/ Bridgeman Images |