Szukaj wg artysty, tytułu lub stylu – np. Monet, Gwiaździsta noc, impresjonizm, fala Hokusaia, akt. Opisz scenę – np. zielona łąka, abstrakcja z czerwienią, ciemny olej, stojący akt obok drzewa.

Lot i jego córki autorstwa Lucas van Leyden

Lot i jego córki

(Lot and his Daughters )

Lucas van Leyden

€ 160.92
Enthält 23% MwSt.
   Skonfiguruj druk artystyczny
Niedatowane  ·  Öl auf Holz  ·  ID zdjęcia: 179879

Renesans

Lot i jego córki · Lucas van Leyden
Louvre, Paris, France / Bridgeman Images
AR/3D   Zobacz w 3D / AR zu Favoriten hinzufügen   Dodaj do ulubionych    Wybierz kolor ściany    Widok obrazu w pomieszczeniu

Uwaga: Wyświetlane są tylko opinie z komentarzami. Opinie można dodać bezpośrednio po zakupie w swoim koncie klienta.

Skonfiguruj druk artystyczny

Rama

Nośnik i blejtram

Szkło i passe-partout

Różne i dodatkowe

 Zapisz/porównaj konfigurację
Preview Icon

Podsumowanie

Gemälde
Veredelung
Keilrahmen
Museumslizenz

€ 160.92
(inkl. 20% MwSt)
   Dodaj do koszyka

Bildschärfe: PERFEKT

Jeśli chcesz dostosować jasność i kolor lub niestandardowe przycięcie obrazu, chętnie dokonamy tych zmian bez dodatkowych kosztów. Proszę nie wahaj się skontaktować z nami.

Inne wydruki artystyczne autorstwa Lucas van Leyden

Lot i jego córki Dwoje nagich dzieci podtrzymujących pustą tarczę Dwoje nagich dzieci podtrzymujących pustą tarczę, ca. 1510. Naga kobieta z psem Żona Potyfara pokazuje szaty Józefa, c. 1512 Loth i jego córki Loth otacza swoje dwie córki, szukając schronienia w górach, aby uciec przed zniszczeniem Sodomy. Nagie dziewczyny upijają ojca. Obraz Lucasa van Leydena dit Lucas de Leiden (Leide) (Lucas Hugensz lub Lucas Jacobsz) (1494-1533) 16 Mars, Wenus i Kupidyn Gracze w karty Sprawiedliwi oczekujący na przyjęcie (olej na drewnie) Opłacanie żniwiarzy, Pracownia Gobelinów (gobelin) Ukrzyżowanie — Lucas van Leyden (około 1494-1533) Wypędzenie z raju Adam i Ewa po ich wygnaniu z raju, 1510 Anioł, ok.1530 Ekstrakcja zęba
Odkryj więcej dzieł autorstwa Lucas van Leyden

Wybrane dzieła naszych najlepszych sprzedawców

Ogródek piwny w Monachium tsuki Równina w prowincji Kai (Kai tsuki no hara), z cyklu Trzydzieści sześć widoków góry Fudżi (F... Mól książkowy, ok. 1850 Czerwone Drzewo Wielorybnictwo w morzu polarnym Wiosna z serii Les Saisons, 1900. Gwiaździsta noc, czerwiec 1889 Fresk delfina w łazience królowej, Knossos, Kreta 1550-1450 pne Vassilissa w lesie, ilustracja z rosyjskiej baśni ludowej „Bardzo piękna Vassilissa”, 1899 Taniec w Le Moulin de la Galette Przecinające się linie, 1923 W cieniu włoskiej pergoli, ciepłe popołudnie w Anacapri Polowanie Droga mewy Les etoiles filantes (Franz et Mary von Stuck) - Spadające gwiazdy (Franz i Mary Stuck), autor: Stuck, Franz, Ritter von (1863-1928). Olej na drewnie
Pokaż więcej dzieł sztuki

Pokaż więcej dzieł sztuki

FAQ – Najczęściej zadawane pytania dotyczące Meisterdrucke

Personalizacja wydruku w Meisterdrucke to prosty i intuicyjny proces, który pozwala zaprojektować dzieło sztuki dokładnie według własnych specyfikacji: Wybierz ramę, określ rozmiar obrazu, zdecyduj o nośniku druku i dodaj odpowiednie oszklenie lub blejtram. Oferujemy również opcje dostosowywania, takie jak maty, zaokrąglenia i elementy dystansowe. Nasz Dział Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji, jeśli potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu idealnego dzieła.

W Meisterdrucke oferujemy fascynującą możliwość wizualizacji skonfigurowanej grafiki bezpośrednio we własnej przestrzeni. Aby uzyskać indywidualny podgląd, wystarczy przesłać zdjęcie pomieszczenia i umieścić na nim grafikę. Jeśli odwiedzasz nas za pomocą urządzenia mobilnego – telefonu lub tabletu – nasza funkcja rzeczywistości rozszerzonej ożywi obraz i płynnie wyświetli go w Twojej przestrzeni. To doświadczenie, które w wyjątkowy sposób łączy sztukę i technologię.

Wybór nośnika jest często kwestią osobistego gustu. Aby ułatwić podjęcie decyzji, udostępniliśmy kilka ilustracji dla każdego nośnika. Oferujemy również zestaw próbek wszystkich wariantów papieru, który pozwoli Ci podjąć decyzję nie tylko pod względem wizualnym, ale także pod kątem dotyku. Możesz skorzystać z zestawu próbek bezpłatnie – obowiązują tylko koszty wysyłki. Zestaw próbek można zamówić bezpośrednio.

Nie martw się. W Meisterdrucke nie działamy w sposób mechaniczny. Ręcznie sprawdzamy każde zamówienie. Jeśli wystąpią jakiekolwiek niespójności lub nietypowe elementy konfiguracji, natychmiast się z Tobą skontaktujemy. Nasza obsługa techniczna pozostaje zawsze do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w konfiguracji. Wspólnie z Tobą dostosujemy Twój obraz podczas rozmowy telefonicznej lub za pośrednictwem poczty e-mail – tak, aby efekt końcowy dokładnie spełniał Twoje oczekiwania.

Meisterdrucke

   Kärntner Strasse 46
        9586 Finkenstein am Faaker See
        Austria
        +43 4257 29415
        support@meisterdrucke.com
Inne języki

Erfahrungen & Bewertungen zu Meisterdrucke
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard
Kaiser Franz Joseph

Meisterdrucke
Kärntner Strasse 46
9586 Finkenstein am Faaker See · Austria
+43 4257 29415 · office@meisterdrucke.com

Meisterdrucke 2749 Bewertungen auf ProvenExpert.com

(c) 2025 meisterdrucke.pl